PRE-WORKOUT BOOSTER: ANIMAL FURY – TESTUJEMY!

ANIMAL to jedna z marek najstarszej firmy na rynku – UNIVERSAL NUTRITION, zajmująca się produkcją wszelkiej maści odżywek i suplementów przeznaczonych głównie dla osób uprawiających sporty siłowe. Kilka lat temu seria ANIMAL była bardzo popularna, ze względu na dobrą jakość i sporą gamę produktów, w tym suplementy przed treningowe – ANIMAL RAGE & ANIMAL PUMP. Miałem okazję spróbować obydwa z wymienionych, wówczas były godne polecenia, nie wiem jak jest dzisiaj – minęło kilka lat.
Dzisiaj dostałem w swoje łapska stosunkowo „nowe dziecko” firmy Universal, z rodziny przed treningówek tj. ANIMAL FURY.

ANIMAL FURY – „ENERGIA, POMPA, KONCENTRACJA I CZYSTA SIŁA!”

ANIMAL FURY skład
Skład ANIMAL FURY

Tradycyjnie zapoznałem się z opisem produktu na opakowaniu. Producent zaleca wypić 30 minut przed treningiem – dostosowałem się do zaleceń. Rzeczywiście można odczuć, że suplement stopniowo się wkręca, bez większego zamieszania w głowie. Koncentracja bardzo dobra, wchodzę na sale, realizuje po kolei plan treningowy. Zauważalnie większa motywacja do treningu co zdecydowanie przełożyło się na większe ciężary, szaleństw nie było. Sesja treningowa trwała półtorej godziny, wystarczyło mocy by zrealizować założenia treningowe z kilkoma dodatkowymi super seriami na dobicie mięśnia – pompa całkiem OK!
Porcja suplementu to 16,5  grama proszku – jedna miarka, w opakowaniu mamy 5 porcji. Producent zaleca na początku stosować 1/2 miarki ANIMAL FURY, z czasem dopiero przejść do całej miarki (porcji).
Skład jednej porcji suplementu to:

BCAA 5000mg
Cytrulina 6000mg
Beta Alanina 2000mg
L-Tyrosine 1000mg
Kofeina bezwodna 350mg

 
 

Moja opinia na temat Boostera Animal Fury

Cena suplementu jest stosunkowo dobra, wychodzi około 4zł za jedną porcję – zapłaciłem 20zł za opakowanie. W sklepach internetowych widziałem identyczny booster z tym, że było to duże opakowanie (około 480 gram) i lekko odmienny skład.
Moja opinia dotyczy tylko i wyłącznie małego opakowania, które miałem okazje sprawdzić osobiście – nie wypowiadam się na temat suplementów, których nie miałem okazji spróbować!

Moja ocena ANIMAL FURY
POBUDZENIE 3/5
POMPA 4/5
WYTRZYMAŁOŚĆ 3/5
KONCENTRACJA 4/5
SMAK I ROZPUSZCZALNOŚĆ 4/5
OCENA 3,6/5

Tak jak widać w tabeli powyżej, moja ocena to 3,6/5. Niemniej jednak uważam, że booster firmy Universal jest godny polecenia, jako alternatywa dla mocnych boosterów pobudzających układ nerwowy. Mało tego, zawiera aż 5 gram BCAA, dzięki czemu nie musimy przed treningiem stosować osobnego suplementu zawierającego BCAA.

Mieliście okazje testować booster przed treningowy Animal Fury? Jakie są Wasze opinie na temat przed treningówki firmy Universal. Podzielcie się opinią w komentarzach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *